Танцювальна майстерня - Dance Factory «AllYes»

Танцювальна майстерня - Dance Factory «AllYes», одна з кращих починаючих танцювальних студій Києва, де заняття з дитячої хореографії і танцювальні уроки в Києві проводять професіональні  наставники с великим досвідом роботи, які легко знаходять спільну мову з дітьми, направляючи їх енергію в позитивне русло.

Танцювальна майстерня - Dance Factory «AllYes» представлена ​​наступними напрямками:

  • хореографія для дітей від  2 до 10 років,
  • черлідінг,
  • фітнес,
  • стретчинг,
  • пілатес,
  • мама + малюк


Наші викладачі


 

 

 

 

 

 

Роговська Олеся Віталіївна

Випускниця Київського Національного Університету Культури і Мистецтв. Магістр хореографії. Керівник танцювального колективу «СІЯНА». Неодноразово приймала участь у різноманітних шоу-програмах разом з зірками українського шоу-бізнесу. Досвід роботи з дітьми 8 років.

 

 

 

 

 

 

 

Мельник Владислав Васильович

Випускник Київського Національного Університету Культури і Мистецтв. Керівник Шоу-Балету «FOLKS». Неодноразово приймав участь у таких відомих шоу-програмах на українському телебачинні як «M1 Music Awards» , «Голос країни», «Ліга Сміху». Досвід роботи з дітьми 4 роки

Dance Factory «AllYes» - це не тільки гармонійний фізичний розвиток Вашої дитини, але  і розвиток виразності та емоційності!

Записатися на заняття Ви можете за телефоном: (063) 250 79 42 або (068) 838 56 35.

Дитяча хореографія - це відсутність всіх комплексів. Неприборкана енергія дитини буде використовуватися на формування особистості з самого раннього віку. Уроки танців для дітей служать відмінною профілактикою захворювань опорно-рухового апарату, тренують вестибулярний апарат і м'язову пам'ять і звичайно ж формують правильну поставу. Будь-якій дитині властива природна рухова реакція на музику. При чуйному професійному супроводі, спонтанна активність дитини стає творчою, знаходить русло, де у Вашої дитини починає розвиватися стиль, артистичні навички, гарні манери. В основу програми ставиться завдання формування високого естетичного смаку дітей та зміцнення їх фізичного стану. Заняття танцями є ефективним засобом організації дозвілля дітей.

Ми запрошуємо на заняття з хореографії дітей від 2 до 10 років. При Вашої зацікавленості діти можуть брати участь в різних турнірах і виступах.

Мета танцювальної майстерні - Dance Factory «AllYes» - навчити дитину відчувати своє тіло, висловлювати почуття за допомогою рухів, допомогти дитині стати менш скутою і сором'язливою. Дитяча хореографія розвиває не тільки фізичні здібності молодого організму, але і вибудовує творчі основи особистості та розвиває соціальні навички. Поєднання музики, рухів і драматичного мистецтва формує художній смак дитини, а також сприяє розвитку її загальної культури та інтелекту.

Всі батьки хотіли б бачити свою дитину щасливою, гармонійно розвинену, а найголовніше здоровою. Dance Factory «AllYes» займається оптимальним вирішенням цього триєдиного завдання завдяки танцям.

Наша танцювальна майстерня - Dance Factory «AllYes» не просто школа танців - це цілий світ, особливе місце, де тобі завжди раді, місце, в якому можна вільно проявляти себе, знаючи, що тебе завжди зрозуміють і підтримають!

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах, щоб завжди бути в курсі нових акцій та актуальних новин!

Instagram - https://www.instagram.com/allyes.df/
Facebook - https://www.facebook.com/CentrDozvilya39A/

Обратная связь
×
Обратная связь