Підготовка до школи

Підготовка до школи в Києві (ДВРЗ) - актуальна проблема для більшості батьків, які хочуть відправити свою дитину в перший клас з гарним рівнем знань, так як багато шкіл Києва проводять тестування дітей, де педагоги перевіряють рівень їх знань і на підставі даних тестів формують класи. Саме тому дошкільна підготовка дітей в Києві стає необхідною для придбання Вашою дитиною знань, які дозволять їй пройти співбесіди і тестування в різних школах і гімназіях, адже далеко не всі діти, які пройшли дитячий садок можуть бути повністю готові до якісного продовження своєї освіти в школі.

Вам потрібен репетитор для підготовки до школи в Києві?

У нашому "Центрі дозвілля і здоров'я дітей та дорослих" працює прекрасний викладач, репетитор початкових класів - Маліборська Тетяна Валентинівна, яка допоможе Вам і Вашій дитині підготуватися до школи та опанувати окремі предмети.

Закінчила Балтське педагогічне училище, навчається в Національному Педагогічному Університеті імені М.П. Драгоманова на вчителя початкових класів з правом викладання англійської мови. Рік працювала в Українських Дитячих Оздоровчих Центрах, півроку займається репетиторською діяльністю. Володіє різними методиками викладання предметів в доступній та цікавій формі подає дітям матеріал та швидко знаходить з ними спільну мову. Пунктуальна, доброзичлива, креативна.

Записатися на курс підготовки до школи та на курси англійської мови Ви можете за телефоном: (063) 250 79 42 або (068) 838 56 35.

В нашому Центрі Ваша дитина не буде нудьгувати і втомлюватися від монотонних занять, все відбувається динамічно, весело, пізнавально і з користю.

Наші заняття готують Вашу дитину до шкільного колективу, вчать дисципліни, підтягують необхідні знання та навички для вступу в перший клас. Але найголовніше - Ваша дитина відточує соціальні навички, вчиться взаємодії в колективі і стає більш дисциплінованою. Завдяки цьому адаптація до школи після проходження наших курсів проходить легко, а новий матеріал швидко засвоюється завдяки отриманій базі знань і навичок роботи з новим матеріалом. Всі заняття проходять в доброзичливій обстановці, де до особистості дитини ставляться з любов'ю і повагою та допомагають їй навчитися розпізнавати свої потреби.

Курси підготовки до школи спрямовані на розвиток базового рівня знань, які включають в себе знайомство з числами і цифрами, освоєння простих арифметичних дій, навчання основам читання і письма. Наш педагог знайомить дітей з основним колом понять, який включає природознавчі знання, уявлення про культурні здобутки та інших предмети загального кругозору.

У нас Ви також знайдете розвиваючі курси для дітей 3-4 років, де наш  педагог приділяє особливу увагу психологічній, емоційній і особистісній готовності дитини навчатися.

Також в нашому Центрі Ваша дитина може вдосконалити і розвинути свою мову. Крім того в нашому Центрі досвідчений логопед допоможе досягти правильної вимови звуків, відкоригувати способи побудови речень, при необхідності проводить корекцію наголосів і інтонування. За бажанням батьків можливі додаткові індивідуальні заняття з логопедом.

Основні напрямки підготовки дітей до школи в нашому Центрі.

Заняття з читання та письма (українська мова)

Ваша дитина на заняттях з розвитку читання і письма зможе:

 • читати, розуміти і переосмислювати прочитане;
 • складати слова з букв і складів, писати письмові транскрипції звуків;
 • дізнатися багато нового і цікавого про навколишній світ;
 • поповнити словниковий запас та легко підбирати синоніми і будувати речення;
 • навчиться слухати і грамотно говорити;
 • мислити образами і логічно викладати їх;
 • навчиться переписувати друковані тексти;
 • виступати перед дітьми з групи і відповідати на їхні запитання, ділячись з ними своїми спостереженнями.


Ваша дитина не просто навчиться читати і писати, а й буде розвиватися інтелектуально, набуваючи навички публічних виступів.

Заняття з математики

Заняття з математики розвивають логічне мислення, увагу і спостережливість у Вашої дитини. На наших заняттях з математики дитина навчиться:

 • основам числової грамоти та основам геометрії;
 • навчиться вимірювати і креслити відрізки за допомогою лінійки;
 • рахувати від 1 до 20 (по системі наочності);
 • з легкістю складати і віднімати числа;
 • охайно вести зошити і орієнтуватися в записах;
 • самостійно формувати фігури в групи за загальними ознаками.


Заняття з англійської мови

Ні для кого не секрет, що потреба в знанні англійської мови зростає з року в рік і дошкільний вік найбільш сприятливий для початку навчання іноземної мови, крім того, під час вступу до деяких елітних шкіл, бажано мати більш широкий спектр знань і умінь. Так, знання англійської мови не є обов'язковими для більшості початкових класів, проте підготовка до школи в нашому Центрі включає вивчення англійської за ігровим методом, який є максимально доступним для дитини. Передбачені як групові так і індивідуальні заняття з англійської мови для дітей різного віку.

Завдяки заняттям в нашому Центрі Ваші діти зможуть в подальшому реалізувати по максимуму свої здібності і поступово адаптуватися до умов, які їх будуть чекати в школі. Використання різноманітних методичних посібників, відмінне розуміння дитячої психології, орієнтація на вікові та індивідуальні особливості Вашої дитини формують основу знань для успішного навчання в шкільному закладі, а демократичні ціни за заняття дозволять кожному з батьків допомогти дитині успішно адаптуватися до школита отримати гарні знання перед вступом до школи.

ТАРИФИ  НА  ПОСЛУГИ

Послуга Ціна, грн.

Підготовка до школи

 Курс – Математика + українська мова + читання – 90хв  250
 Курс – Математика + українська мова + читання + англійська мова – 120хв  320
 Англійська мова для дітей 3 - 4 років, тривалість заняття - 35 хв.
 5 дітей  100
 3 дитини 150
 Індивідуальне заняття  200
 Англійська мова для дітей 5 - 6 років, тривалість заняття - 45 хв.
 5 дітей  100
 3 дитини  150
 Індивідуальне заняття  200
  Англійська мова для дітей 7 - 10 років, тривалість заняття - 60 хв.
 5 дітей  100
 3 дитини  150
 Індивідуальне заняття  200

 

* Окремі шкільні предмети обговорюються з викладачем

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах, щоб завжди бути в курсі нових акцій та актуальних новин!

Instagram - https://www.instagram.com/centr_dozvilya/
Facebook - https://www.facebook.com/CentrDozvilya39A/

Контакти:

м. Київ, вул. Алма-Атинська, 39-А
Телефон: (063) 250 79 42, (068) 838 56 35.

Обратная связь
×
Обратная связь